Hoia ausat sporti!

Spordivalvur ootab Sinu abi teabe kogumisel spordivaldkonnas toime pandud või alles plaanitavate ausa spordi reeglite rikkumiste kohta. Teavet saad Spordivalvuriga jagada nii anonüümselt kui ka oma nimega. Igal juhul käsitletakse saadud infot konfidentsiaalselt. 

Kui märkad rikkumist või Sul on rikkumisele viitavat infot, ära jäta seda enda teada vaid edasta see Spordivalvurile. Iga infokild võib osutuda oluliseks. Teadaandele saab lisada ka faile ja pilte. Ainult üheskoos saame ära hoida spordile ja spordis osalejatele tekkivat kahju ning seista ausa ja eetilise spordi eest.

Soovi korral võid pöörduda ka otse EADSE töötajate poole, kelle otsekontaktid leiad siit lehelt. Sinu poolt edastatud teavet analüüsitakse võimalike edasiste toimingute läbiviimiseks. Kindlasti anname Sulle tagasisidet järgnevatest arengutest. 

Juhul, kui Sa ei soovi oma identiteeti avaldada, on teave võimalik edastada anonüümselt. Täiendav võimalus anonüümsuse soovijatele on registreeruda turvalise sõnumiteenuse kasutajaks, mille järel saad isikliku anonüümse turvakoodi. Turvakoodi kasutades saame omavahel suhtlemist jätkata. Salvesta turvakood, et saaksid naasta tagasiside saamiseks oma teavituse juurde ja vastata Spordivalvuri täiendavatele küsimustele.

Eeldame, et info antakse heas usus ning Spordivalvurit ei kasutata pahatahtlikult.


Lisainfo

Dopingureeglite rikkumine
Spordivõistlustega manipuleerimine
Väärkohtlemine, spordieetika
Spordivõistluste turvalisususRemo Perli
Juhtivuurija

remo.perli@eadse.ee
+372 502 7604


Kalle Roos
Spordivõistlustega manipuleerimise ennetustegevuse koordinaator

kalle.roos@eadse.ee
+372 5663 5504


Ilona Kivisik
Sporditurvalisuse koordinaator (väärkohtlemine)

ilona.kivisik@eadse.ee
+372 5622 7405